Kurucudan Mesaj

Kırıkkale halkını geleceğin eğitim anlayışı ile tanıştırmayı hedefleyerek yola çıkan kolejlerimiz, kurulduğu günden beri uyguladığı eğitim modeli ile akademik, sosyal, sportif alanda birçok il derecesi ve Türkiye derecesi elde etmiştir.

25 yıllık dershanecilik tecrübesine sahip yönetim kadrosuyla 2013 yılında okul serüveni başlayan kurumumuzun bünyesinde anaokulu, ilkokul, ortaokul, fen lisesi, anadolu lisesi, mesleki ve teknik anadolu lisesi olmak üzere 6 farklı okul bulunmaktadır. Anaokulundan Üniversiteye DEK… şiarıyla çıktığımız yolda nice başarılara imza attık ve Kırıkkale’de eğitimin öncüsü olduk.

2018 yılında eğitim-öğretim birikimlerimizin ışığında Kırıkkale’nin en büyük ve en işlevsel kampüsünü inşa ederek büyük bir yatırıma öncülük ettik. 13.400 metrekare alan üzerine kurulu kampüsümüzde öğrencilerin ihtiyacı olan her detay planlanarak titizlikle hayata geçirildi.

DEK KOLEJİ sadece bir okul değil velisiyle, öğretmeniyle, öğrencisiyle kocaman bir ailedir. Geçmişten gelen birikim, tecrübe ve ülke çapında elde ettiğimiz dereceler yolumuza ışık tutmak ve bizi her geçen gün daha ileriye taşımak için önemli bir mihenk taşıdır.

Türk toplum yapısı ve yaşantısını tanıyan, inançlarına ve geleneklerine saygılı,bilimin ve aklın rehberliğinde çağdaş bireyler yetiştirmek yegane amacımızdır.

Taki KAPLAN

Yönetim Kurulu Başkanı